Laboratorium Testów Materiałowych

Laboratorium Testów Materiałowych

BURY Sp. z o.o.

Laboratorium testów materiałowych firmy Bury jest laboratorium badawczym specjalizującym się w badaniach tworzyw sztucznych i stopów aluminium. Nieustannie poszerzane portfolio badań i nowoczesny sprzęt pozwala testować również materiały kompozytowe, metale oraz ich stopy. Możliwości Laboratorium to także badania surowców różnych gałęzi przemysłu. 

Laboratorium materiałowe firmy Bury to jeden z najnowszych tego typu ośrodków badawczych na podkarpaciu. Oferuje usługi wykonywane na nowoczesnej specjalistycznej aparaturze badawczej, odpowiadającej normom międzynarodowym.  Urządzenia podlegają okresowym wzorcowaniom i sprawdzeniom w celu zapewnienia spójności pomiarowej.

Laboratorium oferuje kompleksową obsługę laboratoryjną – od pobrania próbek w dowolnie wskazanym miejscu, przez ich przygotowanie do badań, do uzyskania wyników z badań i przekazania sprawozdań. 

Wykwalifikowana kadra laboratorium, nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym, stosowane procedury badawcze, obieg dokumentacji odpowiadają najwyższym standardom. 

Nasze atuty to również niezwłoczny, kilkudniowy termin realizacji zamówienia, współpraca z firmami z branży motoryzacyjnej, a także współpraca z laboratoriami z Polski i Niemiec w zakresie porównań międzylaboratoryjnych  

Alternate Text
Dziedziny badań
Badania właściwości fizycznych
N
Badania mechaniczne, badania metalograficzne
J
Obiekty badań
Wyroby z tworzyw sztucznych i gumy
21
Farby i lakiery
45
Wyroby i materiały konstrukcyjne
8
Filtry powietrza
41
UE UE