Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa - zapraszamy na spotkanie

Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa - zapraszamy na spotkanie

10 czerwca 2022 14:33

Krajowy Punkt Kontaktowy Projektów Badawczych UE w NCBR zaprasza do udziału w webinarze dotyczącym budowania konsorcjum projektowego w ramach programu Horyzont Europa, który odbędzie się 21 czerwca br. w godzinach 10:00 – 13:30. 

Podczas najbliższego szkolenia zostaną przedstawione role i zadania partnerów konsorcjum projektowego. Eksperci wyjaśnią na co zwrócić uwagę budując tego typu konsorcjum zgodnie z dokumentacją konkursową Programu. 

Aby poznać szczegółowe informacje oraz zarejestrować się na wydarzenie kliknij tutaj: Konsorcjum projektowe, a wniosek w Horyzoncie Europa - Krajowy Punkt Kontaktowy (kpk.gov.pl)

Jednocześnie chcemy przypomnieć, iż na stronie internetowej PCI znajduje się zakładka pn. „Znajdź naukowca”, która powstała z myślą o ułatwieniu współpracy między naukowcami z różnych uczelni oraz tworzeniu multidyscyplinarnych lub międzyuczelnianych zespołów naukowych. Zainteresowane osoby mają możliwość zamieszczania własnych ogłoszeń i na bieżąco śledzenia ogłoszeń już dodanych. Wypełnienie formularza oraz umieszczenie w nim odpowiednich danych umożliwia znalezienie partnerów naukowych, np. w celu: wspólnej realizacji prac badawczo-rozwojowych, aplikowania o środki finansowe ze źródeł zewnętrznych w ramach partnerstw i konsorcjów czy podejmowania innych wspólnych przedsięwzięć. Ogłoszenia mogą publikować użytkownicy posiadający konto na www.projekty.pcinn.org

Aby przejść na stronę zakładki kliknij tutaj >> 

Zapraszamy członków zespołów naukowych do skorzystania z funkcjonalności Znajdź naukowca, która może zaowocować nawiązaniem ciekawej współpracy.

UE UE